Vážení pěstouni Královéhradeckého kraje,

jako v předchozích letech pro Vás příspěvkové organizace Královéhradeckého kraje připravují v rámci Týdne pěstounství 2023 zvýhodněný program. Pro využití zvýhodněného programu, určeného pouze pěstounům, je nutné předložit „poukázku“ (vzor viz níže). Ohledně poukazu dostaly informace všechny doprovázející organizace, jak neziskové organizace, tak i městské úřady a zároveň příspěvkové organizace kraje.

Zvýhodněný program se bude postupně zveřejňovat na našich webových stránkách, cca od poloviny srpna.

Poukaz je určen pro jednu pěstounskou rodinu, kde bude uvedeno jméno rodiny/jméno dospělého a počet dospělých a dětí, kteří mají na zvýhodněný program/vstup nárok.

Poukaz při návštěvě zařízení pouze předložíte a uschováte si jej pro případ, že byste chtěli využít návštěvu další akce. Akce by se měli pořádat v celém Týdnu pěstounství, tedy od 11. do 17.9.2023.

Tento poukaz se nevztahuje na akci Den pro pěstouny, který se koná 16.9.2023 v Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem, na tuto akci je nutná rezervace.

Pokud se chcete účastnit této akce je nutné se předem rezervovat na odkazu: Den pro pěstouny – registrace | (spirit2018.cz). Organizaci této akce má ve spolupráci s Krajským úřadem Královehradeckého kraje na starosti organizace Spirit2018 z.s.

Na Den pro pěstouny obdržela většina pěstounů pozvánku emailem, tedy ti, kteří dali souhlas k poskytnutí této informace pro Krajský úřad. Pokud někdo tento souhlas nedal, o konání akce by jej měla informovat doprovázející organizace, které jsme o to požádali. Pro případ, že se k vám pozvánka ještě nedostala, přikládáme pozvánku Den_pěstounů_pozvání. (pak vložím)